Tak naprawdę nie chciałam umierać!

Temat: Staphylococcus aureus i Streptococcus viridans
Witam,
Dziękuję za odpowiedź. Kiedy zaczęłam chorować, to pierwszy lekarz, do którego poszłam z tym problemem to alergolog. Leczę się na astmę i było podejrzenie, że moje kłopoty są spowodowane braniem leków na astmę. Leki zmieniłam (z wziewnych na tabletki) ale nic to nie pomogło. Codziennie też brałam leki na alergie i również nie było skutku. W końcu lekarka powiedziała, że ona nie wie co to jest, ale na pewno nie alergia jest przyczyną.

Morfologia krwi jest w normie, hormony tarczycy też, badał mnie też ginekolog i dentysta. CRP mam podwyższone (raz 11, raz 19,5 przy normie 0-5) więc widać, że jest jakiś stan zapalny. Miałam robioną tomografię komputerową zatok i wyszła Concha Bullosa (reszta w normie). Laryngolog skierowała mnie na usunięcie ale w szpitalu powiedzieli mi, że zatoki są drożne, więc nie trzeba nic robić.
Przez ostatni rok częściej niż zwykle mam zapalenia dróg moczowych i grypy jelitowe/zatrucia, ale to może być spowodowane dużą ilością antybiotyków które zażywałam w ostatnich miesiącach (z tego powodu miałam też grzybicę).
Dwa miesiące temu zaczęły mnie boleć stawy (głównie prawa dłoń, nadgarstek i łokieć, czasem również z lewej strony). Bóle nie są silne ale dość uciążliwe. Nie widzę opuchlizny ani zaczerwienienia.

Jak się leczy/diagnozuje przewlekłe zapalenia wirusowe albo dysfunkcje śluzówki? Jakie badania powinnam wykonać?
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=2754